Волонтери Дніпра шукають автомобіль для евакуації тварин з гарячих точок України

Волонтери Дніпра шукають автомобіль для евакуації тварин з гарячих точок України

Лишають тварин на голодну смерть у квартирах, забирають з собою, а потім хочуть усипити, або ж ризикують життям заради порятунку чотирилапих: люди до друзів наших менших ставляться по-різному. Дніпро – наразі є форпостом та хабом для тварин, що везуть зі сходу та гарячих точок України. Як допомогти у місті покинутим та наляканим чотирилапим?

Про це телеканалу Відкритий розповіли керівниця благодійної організації «ФОНД ПРАВО НА ЖИТТЯ» Оксана Семехина та волонтер Ігнат Шаповалов.    

На пресконференцію телеканалу Відкритий разом з волонтерами завітали чотирилапі друзі. Знайомтеся, це 19-річна кішечка Клеопатра з Маріуполя.

На пресконференцію телеканалу Відкритий разом з волонтерами завітали чотирилапі друзі. Знайомтеся, це 19-річна кішечка Клеопатра з Маріуполя.

волонтерка Оксана Семехіна та ведуча медіахолдингу «Відкритий» Вікторія Вахрушина

волонтерка Оксана Семехіна та ведуча медіахолдингу «Відкритий» Вікторія Вахрушина

Її історія сумна у подвійному сенсі. Тваринку не кинули в зоні бойових дій, а привезли до Дніпра. Проте: «Ми не знали, що будуть такі сумні історії. Колишні господарі Клеопатри виїхали всією родиною з Маріуполя, однак будучи в Дніпрі – принесли кішечку до ветеринарної клініки аби усипити її. Самі ж поїхали в іншу країну. Кішка в шоці, ми її веземо у наш притулок, який вже переповнений покинутими тваринами», –  розповіла керівниця благодійної організації «ФОНД ПРАВО НА ЖИТТЯ» Оксана Семехина. Оксана запевняє, ніколи Клеопатру не віддасть. Забезпечить її теплом, турботою та смачної їжею. Вусату вже прозвали «кішечкою щастя» через її трикольоровий окрас. А це собака Лісі, дівчинка до інтерв’ю звикла давно, бо живе багато років у кошачому притулку, де виконує роль головного наглядача.

«Лісі була багато разів на ефірах, однак досі ніхто не захотів її забрати у родину. Жодна людина за два роки. Може у неї така доля», – припускає Оксана. У притулках благодійної організації «ФОНД ПРАВО НА ЖИТТЯ» є багато тварин, які потребують родини, тепла та їжі. Якщо бажаєте допомогти фінансово котикам та собачкам, реквізити далі:

Найшвидші способи допомогти:

PrivatBank: 4731219644079489 Oksana Semekhina

Monobank: 5375414120435259 Оксана С.

🔹PayPal: pravo.na.zhittia@gmail.com

🔻IBAN UA233054820000026000300180057 ЄДРПОУ 40763294 БО «ФОНД ПРАВО НА ЖИТТЯ»

У соціальних мережах ми бачимо безліч фотографій покинутих мертвих тіл тварин, що господарі не взяли з собою, рятуючись від війни. Зоозахисники просять забирати друзів з собою. «Єдиний шлях дати прихисток евакуйованим тваринам – це притулки, КП «Зооконтроль», ветеринарні клініки, це друзі, які погоджуються перетримати тварину вдома. Коштів на лікування наразі катастрофічно не вистачає», – пояснила волонтерка. Також, пані Оксана наголошує на реєстрації тварин за допомогою чіпів, через яких тварину можна знайти будь-де. Один чіп коштує всього лиш 150-200 гривень.

«Мені наразі привозять багато тварин, які за виглядом мали гарне життя й господарів, якби в них був чіп, ми б повернули людям їх улюбленців», – пояснила Оксана Семехіна. «Якщо вже людина вирішила, що тварину з собою не хоче забирати – будь-ласка хоча б випускайте її на вулицю. Хоч й я не розумію та засуджую таких осіб, які лишають тварину. Наразі є безліч людей, які готові їхати у гарячі точки та забирати звідти кинутих домашніх улюбленців. Однак бракує фінансування, немає транспорту для евакуації. Нам потрібна велика автівка аби забирати і людей і тварин», – розповів волонтер Ігнат Шаповалов. 

Тож, якщо маєте змогу допомогти з автомобілем: або ж фінансово, або ж дати в оренду транспорт для евакуації. Контакт  +380970500505 Оксана Семехіна.

Детальніше дивіться у відео.

Made with