icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon

Напрямки діяльності

Наш Фонд допомогає за різними напрямами

Heading photo


Допомога військовим

Від початку військової агресії росії проти України ще з 2014 року нами було організовано багато зборів, які допомогли закупити техніку, відремонтувати БТРи, вилікувати військових тощо.

Heading photo


Допомога медикам

Наші волонтери щодня працюють над запитами про допомогу обладнанням та ліками для ДОКЛ ім. Мечникова, 6-ї міської лікарні та інших.

Heading photo


Рятуємо тварин

З 2004 року Оксана Семехіна завжди допомогає безхатнім тваринам, багато яких давно отримали нове життя та добрих хазяїв, лікує й опікується собаками та кішками, що залишилися на самоті. З 2020 року разом з друзями й волонтерами створила міні-притулок, в якому наразі знаходиться близько 10 собак та 25 котів. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, займається також евакуацією тварин з гарячих точок та відправкою їх до кордону. Також допомогаємо гуманітарно - отримуємо та роздаємо адресно корми для тварин.

Heading photo


Допомога онкохворим діткам

З 2011 року Оксана разом з іншими волонтерами та організаціями почала допомогати онкохворим діткам, з лікарень Дніпра. Під час волонтерських концертів "Блюз за Україну" було надано допомоги на ліки на суму більше 65000 грн. Також наразі організовуємо допомогу разом із ГО "Ділові Українські Жінки" на свята - День Св. Миколая, Новий рік тощо.

Heading photo


Допомога переселенцям

В місто Дніпро щодні приїжджають багато переселенців з тимчасово окупованих територій, з гарячих точок, з дітьми, тваринами, не маючи нічого зі свого мирного життя. Ми допомогаємо гуманітарно - їжею, засобами гігієни, дитячими товарами, кормами для тварин, одягом, іграшками тощо.

Форма для звернень

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with